Ochrona lakieru folią

Kupujesz wymarzone auto. Jest piękne, błyszczące, gotowe do pierwszej wyprawy. Włączasz silnik i cieszysz się przejażdżką. Wracasz do domu, rzucasz na pojazd przelotne spojrzenie. I widzisz maleńkie, cienkie linie. Zapewne ziarenka piasku zarysowały karoserię. Jeśli jeszcze nie spotkała Cię taka przygoda, nie dopuść do niej! A jeśli tak? Zapewne nie musimy Cię przekonywać, że lakiery samochodowe warto zabezpieczyć. Jak?

Istnieje proste i skuteczne rozwiązanie. Jest nim folia ochronna na lampy, progi oraz drzwi samochodowe. Założyliśmy ją na wiele aut, możemy i na Twoje cztery kółka! Czekamy w salonie w Licheniu Starym niedaleko Konina. Tam zabezpieczymy lakier Twojego auta!

 

Folia ochronna na progi samochodowe – siła PPF

PPF, czyli Paint Protection Film, jest bezbarwnym materiałem. Nie ingeruje w estetykę auta i nie zmienia jego koloru. Tylko ochrania! Materiał ma grubość 200 mikronów i jest wykonany z wytrzymałego poliuretanu. Sprawia, że energia z pojedynczego uderzenia rozprowadza się po większej powierzchni, a uderzenie nie zostawia śladu.

Co szczególnie ciekawe PPF posiada właściwości samoregeneracji. Co to oznacza? Że pod wpływem wyższej temperatury znikają z niej ewentualne rysy, które powstały podczas użytkowania auta! Nie trzeba jej zdejmować i zakładać nowej. Nie trzeba naprawiać we własnym zakresie!

 

Ochronna folia na reflektory samochodowe czy całe auto?

Materiał ten jest bardzo uniwersalny. Można pokryć nim całą powierzchnię samochodu lub tylko wybrane elementy. To wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Niektórzy kierowcy decydują się na pokrycie wyłącznie reflektorów. Inni chcą zabezpieczyć jedynie drzwi auta. Jeszcze inni drżą na samą myśl o najdrobniejszej rysie i proszą o pokrycie całego pojazdu. Nie ma reguły!

W naszej firmie, z siedzibą pod Koninem, wykonamy taką usługę, jakiej potrzebujesz. Możemy pokryć folią ochronną:

  • całą lakierowaną powietrznię,
  • reflektory,
  • progi,
  • ranty drzwi
  • itp.

Proponujemy nakładanie PPF w dowolnej konfiguracji, np. tylko na lampy i drzwi. Albo na reflektory i progi. A jeśli wolisz to na drzwi i progi. W przypadku lamp możemy zastosować specjalną folię dymioną, która przyciemni reflektory.

Uszkodzenia mechaniczne i czynniki środowiskowe

Nie musisz jeździć po piaszczystych lub kamienistych drogach, by zarysować lakier. Potencjalnym zagrożeniem są także gałęzie krzewów, opady gradu, upuszczone kluczyki itp. Na wygląd lakieru – i pogorszenie jego stanu – może także wpływać słońce, detergenty i wiele innych. Na szczęście ochrona lakieru folią jest skutecznym sposobem na zabezpieczenie samochodu nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale również przed czynnikami środowiskowymi!

Zadbaj o auto. Zadzwoń!

Cennik

Reflektory

od 200 zł

Parapet bagażnika
/progi drzwi

100 zł

Ranty drzwi

100 zł

Wnęki klamki

30 zł