Zmiana koloru samochodu

Najszybszy sposób na bezpieczną zmianę koloru auta bez ingerencji w lakier to oklejenie auta folią. Do precyzyjnego obłożenia karoserii służą folie wylewane mające grubość około 0,05 mm, dzięki czemu dają się kształtować na pojeździe. Korzystamy z najlepszych produktów amerykańskich firm, które w połączeniu z umiejętnościami oraz doświadczeniem naszych pracowników, jak i podgrzewaniem w trakcie montażu, są gwarancją sukcesu i zupełnie odmienią oblicze Twojego samochodu!

Oklejanie samochodów – bezproblemowa i szybka zmiana koloru auta

Folia do zmiany koloru auta to innowacyjne rozwiązanie, które szybko zamieni nudną barwę, która zdobiła Twój pojazd przez wiele lat, na zupełnie nowy wariant kolorystyczny, który doda zapewni Twojej bryce drugie życie. Oklejamy zarówno dach oraz maskę, jak i lusterka. Oferujemy również profesjonalnie wykonany dechroming listew przy szybach oraz grilla. Cennik, w którym wymienione są wszystkie świadczone przez nas usługi, znajduje się poniżej.

Nie przegap okazji i spraw, by Twój samochód przyciągał wzrok wszystkich przechodniów oraz innych kierowców. To najlepszy sposób na osiągnięcie prezentacji estetycznej, która zwali wszystkich z nóg. Wszystko to wykonywane na miejscu przez nasz doświadczony zespół, który w swojej branży przepracował już wiele lat. Jeśli interesuje Cię jakakolwiek opcja z tych przedstawionych poniżej, lub gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania związane z nimi, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Cennik

Oklejenie dachu

od 600 zł

Oklejenie maski

600 zł

Oklejenie lusterek

300 zł

Dechroming listew przy szybach

500 zł

Dechroming grilla

od 200 zł

Zmiana koloru auta

od 5500 zł